lut262014 wykonanych przez uczniów III LO w ramach realizacji projektu „Profilaktyki uzależnień”. Inicjatywa prof. Teresy Jarosz. INNE ARTYKUŁYBEZPIECZNE WAKACJE 202626.06.2026PODRĘCZNIKI NA R. SZK. 2026/202726.06.2026UROCZYSTE ZAKOŃCZENIA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH W R. SZK. 2025/2026 ORAZ WRĘCZENIE ŚWIADECTW PROMOCYJNYCH26.06.2026Najlepsi z najlepszych – PRYMUS TARNOWA 202625.06.2026ŚLADAMI BRODZIŃSKIEGO PRZEZ BESKIDZKIE SZLAKI – TRZY DNI PEŁNE GÓRSKICH PRZYGÓD!25.06.2026🏀 Od Mistrzostwa Tarnowa po srebro Małopolski! 🏀25.06.2026
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH W R. SZK. 2025/2026 ORAZ WRĘCZENIE ŚWIADECTW PROMOCYJNYCH26.06.2026