Międzyszkolne Koło Matematyczne dla Gimnazjalistów

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych zainteresowanych matematyką na pierwsze w bieżącym roku szkolnym zajęcia Międzyszkolnego Koła Matematycznego, które odbędą się  26 listopada 2015 r. (czwartek). Zajęcia koła rozpoczną się o godz. 15.30 w sali nr 29 (II piętro). Spotkanie pt. „Liczby i działania. Własności liczb” poprowadzi Pani Anna Bajorek-Osika, nauczycielka matematyki III LO w Tarnowie.

Nie palę, bo wybieram…”

20.11.2015 roku, o godz. 10.00 w naszej szkole odbył się program profilaktyki nikotynowej pod hasłem „Nie palę, bo wybieram..”, którego autorami i wykonawcami byli uczniowie klasy II D pod kierunkiem uczennicy Ani Gryc. W programie bardzo ciekawie została przedstawiona historia papierosa oraz skład szkodliwych związków chemicznych zawartych w papierosie. Aktywny zespół z tej klasy nakręcił…