Stypendium dla rodzin z dochodem poniżej 800 zł na osobę.

O stypendium obiadowe mogą ubiegać się rodziny, których miesięczny dochód netto nie przekracza 800 zł na jedna osobę. Aby zgłosić swój udział należy przesłać wniosek dostępny na stronie internetowej pod adresem: http://dzwoneknaobiad.pl/zglos-dziecko/ . Zgłoszenia do programu na rok szkolny 2016/2017 można składać do 20 września. O przyznaniu stypendium decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na temat…

„Wyprawka szkolna”

W związku z realizacją Rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. „Wyprawka szkolna” , Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa ustalił termin przyjmowania wniosków o udzielenie pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników do 8 września 2016 r. Szczegółowe informacje są na stronie głównej EDUNET www.edunet.tarnow.pl           „Wyprawka szkolna”.

Lekcje języka chińskiego

Odbyła się już pierwsza(organizacyjna) lekcja języka chińskiego.  Są jeszcze wolne miejsc i zapraszamy, nie tylko uczniów naszej szkoły. Osoby, które chcą przyjść na kolejne spotkanie w poniedziałek 12.09.2016 r.  powinny uiścić opłatę w sekretariacie szkoły. W tym roku promocyjna cena! Dodatkowe informacje w sekretariacie III LO. Zapraszamy!