WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU XI EDYCJI KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO „FIT IN DEUTSCH”

Honorowy Patronat Małopolskiego Kuratora Oświaty,

Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego

oraz Rektora PWSZ w Tarnowie

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego- Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, III LO im. Adama Mickiewicza oraz PWSZ w Tarnowie, zapraszają do udziału w XI Edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”, który odbędzie się  29 marca o godz. 10.00 w auli PWSZ w Tarnowie.

Naszą szkołę reprezentować będą następujący uczniowie:

A2

Monika Mytnik

Aleksandra Boruch

Igor Lach

B1

Julia Osika

Zbigniew Ziarek

Jakub Pietraszek

Kinga Golemo

Aleksandra Szczebak

Katarzyna Sumara

Wojciech Biedroń

Aleksandra Kolana

GRATULUJEMY!

Ważne! Prosimy o pobranie RODO z sekretariatu szkoły i dostarczenie do wtorku do koordynatora konkursu p. Agnieszki Juśko  od godz. 13.00- 16.10 s. nr 4.

Prosimy również o zgody rodziców na samodzielny powrót po konkursie do domu (dotyczy osób niepełnoletnich). Zbiórka w piątek w PWSZ, budynek C, aula na parterze godz. 9.45.  Opieka: p. Agnieszka Juśko

Nagrody- stypendia egzaminacyjne Instytutu Goethego oraz nagrody rzeczowe.

Instytut Goethego w Krakowie, jak co roku, ufundował stypendia egzaminacyjnych dla laureatów konkursu, dzięki którym uczniowie będą mogli podejść bezpłatnie do egzaminów Instytutu Goethego w maju i czerwcu 2019 r. w Centrum Egzaminacyjnym przy PWSZ w Tarnowie.

RODO-FIT