Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą

W dniu 15.03.2019r. odbyły się półfinałowe rozgrywki Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą, objętego patronatem honorowym Ministra Finansów. Miło jest mam poinformować, że miejsce wśród finalistów wywalczył zespół reprezentujący naszą szkołę w składzie: Mirosław Baca z klasy 2f i Grzegorz Gancarek z klasy 2e. Finał rozegrany zostanie w Ministerstwie Finansów w Warszawie 10-12.04.2019r. GRATULACJE!!!!!!!

WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU XI EDYCJI KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO „FIT IN DEUTSCH”

Honorowy Patronat Małopolskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego oraz Rektora PWSZ w Tarnowie   Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego- Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, III LO im. Adama Mickiewicza oraz PWSZ w Tarnowie, zapraszają do udziału w XI Edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Fit…