Liga Brydżowa w III LO

We wtorek, 16 czerwca zakończyliśmy rozgrywki Tarnowskiej Ligi Szkolnej w Brydżu Sportowym. W zmaganiach uczestniczyły cztery drużyny (wszystkie z naszej szkoły). W okresie od stycznia do maja rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym” (mecz + rewanż) i na ich podstawie zostały ustalone pary finałowe. We wtorek zostały rozegrane palyoffy, które wyłoniły zwycięzców. Poniżej prezentujemy…