I i II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Hiszpańskiego
Z radością informujemy, że w Międzyszkolnym Konkursie Języka Hiszpańskiego, organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, nasze uczennice uplasowały się na najwyższych stopniach podium. I miejsce zajęła Marianna Frąc, a II miejsce Aleksandra Lechowicz. Gratulujemy i cieszymy się ze wspaniałego reprezentowania naszej szkoły! Opiekun: p. Sylwia Kurzawska


