Spotkanie z Absolwentem prezydentem Romanem Ciepielą

Dnia 25.04.2016r., w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie w ramach obchodów Roku Jubileuszowego. Tym razem honorowym gościem był prezydent miasta Tarnowa, Pan Roman Ciepiela. Absolwent opowiadał dlaczego wybrał naszą szkołę oraz jak ten wybór wpłynął na jego życie. Uczniowie, chętnie zadawali pytania, dzięki czemu mogliśmy poznać wiele ciekawych oraz śmiesznych wspomnień z czasów licealnych. Na…

Wyniki konkursu o tytuł „Najlepszego matematyka III LO w Tarnowie”

Konkurs o tytuł „Najlepszego Matematyka III LO w Tarnowie w roku szkolnym 2015/2016″ został rozstrzygnięty. Zdecydowane zwycięstwo odniósł Przemysław Simajchel  z klasy 2F. Drugie miejsce zajął Łukasz Wroński (3A) natomiast na trzeciej pozycji uplasowali się ex aequo Łukasz Kluska (2F) oraz Mikołaj Sikora (2F). Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zmaganiach konkursowych oraz gratulujemy zwycięzcom!