MIĘDZYSZKOLNE OLIMPIJSKIE KÓŁKO Z INFORMATYKI

Harmonogram pracy Międzyszkolnego Koła Olimpijskiego z Informatyki w dniu 24.03.2023r. grupy podstawowe spotykają się w sali 24 (III LO), zajęcia dla obu grup prowadzi Adam Furtak, grupa średnio zaawansowana z Filipem Koniecznym pracuje stacjonarnie w szkole, sala 16, grupa zaawansowana z Piotrem Zielińskim pracuje zdalnie, grupa olimpijska z Rafałem Pyzikiem odwołana.

Targi Edukacyjne

17 i 18 marca 2023 r. nasze Liceum prezentowało się na Targach Edukacyjnych organizowanych w Galerii Tarnovia. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ósmoklasistów i ich rodziców, którzy pytali nas przede wszystkim o profile klas oraz progi punktowe. Mamy nadzieję, że wielu z nich będzie naszymi uczniami w nowym roku szkolnym 2023/24 ! Życzymy wszystkim…