DOMINACJA LEKKOATLETÓW III LO!
3 czerwca 2026 r. podczas Festiwalu Sztafet Miasta Tarnowa, który stanowił kwalifikację do zawodów wojewódzkich, nasi uczniowie pokazali swoją sportową klasę i zdominowali rywalizację, zdobywając aż trzy złote i jeden srebrny medal! Sztafeta dziewcząt 4 × 400 m Emilia Piekarz (2F) Julia Kubis (3G) Izabela Śliwa (3A) Zofia Kołodziej (1B) Sztafeta chłopców 4 × 400…






